Targi Pracy AGH
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dodatkowe informacje (rodo) znajdziesz tutaj.
Poznaj nasz zespół i naszą misję
Pomagamy artystom oraz instytucjom kultury w dotarciu do nowych grup docelowych, używając innowacyjnych i autorskich rozwiązań.
Czym się zajmujemy?
Jesteśmy polskim zespołem specjalizującym się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych dla instytucji kultury, indywidualnych artystów i firm komercyjnych. Tworzymy wirtualne wystawy, galerie sztuki, muzea oraz showroomy. Nasze aplikacje działają na wielu urządzeniach oraz wykorzystują najnowsze technologie – VR i AR).

Poznaj nasze usługi i rozwiązania >>
Opinie Klientów
Klienci do nas wracają i polecają nas dalej.
Zobacz wybrane opinie pozostawione w Google:
easylove

Bartosz Ługowski

Artysta

Dzięki naszej współpracy powstał projekt "ŁĄTKA" - wirtualna rzeźba pozwalająca na interakcję z odbiorcą. Dziękuję za pomoc w przeniesieniu tej koncepcji do świata wirtualnego! Kompleksowa obsługa, zaangażowanie we współpracę, innowacyjne podejście do projektu, podążanie za aktualnymi możliwościami współczesnych technologii to cechy które wyróżniają artemspace.

Wojciech Śladowski

Polski Dom Aukcyjny

polskidomaukcyjny.com.pl/

Prowadząc Polski Dom Aukcyjny współpracowałem z wieloma firmami IT i często efekt finalny znacząco odbiegał od początkowych ustaleń oraz zapewnień. Współpraca z Grzegorzem z Artemspace była całkowicie inna. Nie tylko wykonał ustalony zakres prac ale wyszedł z propozycjami zastosowania nowo pojawiających się rozwiązań technologicznych. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i opracowane, projekt został zrealizowany od początku do końca z wszelkimi pobocznymi pracami. Firma rzetelna, doświadczona, wykonująca wszechstronny zakres prac wychodzący poza bieżące ustalenia z futurystyczną wizją. Świetne wyczucie przy połączeniu technologi i sztuki.

Pawel Karwan

Naprawdę polecam. Współpracowaliśmy już przy 3 projektach. Aplikacje VR oraz AR, animacje modeli 3D. Dobra komunikacja, świeże, innowacyjne pomysły, szybkie realizacje. Nie są biernym wykonawcą zlecenia, za każdym razem podpowiadali jak wykorzystać technikę i nowe rozwiązania aby zamowione aplikację były jeszcze lepsze.

Michał Badura

Współpracowałem z Grzegorzem już przy ponad 20 projektach. Elementem wspólnym było niespotykanie szybkie działanie, profesjonalizm i ogromny wkład kreatywny. Bardzo polecam!

Gabriela Spinda

Współpraca z firmą artemspace to czysta przyjemność!Profesjonalizm, terminowość oraz indywidualne podejście do klienta. Kontakt z Grzegorzem na najwyższym poziomie, szybkie i zrozumiałe odpowiedzi na każde pytanie do tego kreatywność i świeże spojrzenie na każdy aspekt.Polecam serdecznie !

Paulina Skraba

Gmina Łęknica

Świetna komunikacja, kreatywność i sprawna realizacja. Serdecznie polecam!

Ula Wierzgacz

Serdecznie polecam, rzetelnie wykonana usługa, pełen profesjonalizm i miła odpowiedź na pytania laika :)

Jak działamy?

 • Analiza potrzeb
  Zaczynamy od rozmowy online, podczas której poznamy potrzeby i cele Twojej organizacji. Ustalimy, czy nasze kompetencje pomogą zrealizować Twój cel.
  1
 • Koncepcja
  Po spotkaniu prześlemy Ci listę i zakres możliwych rozwiązań. Przedstawimy możliwe technologie, czas realizacji oraz wycenę projektu.
  2
 • Kompletowanie
  Na tym etapie tworzymy harmonogram prac oraz kompletujemy elementy potrzebne do wykonania projektu: obrazy, filmy, nagrania audio itd.
  3
 • Prototyp
  Tworzymy pierwszą wersję wirtualnej galerii lub systemu do prezentacji prac 3D. Na każdym etapie Klient ma wpływ na docelowy wygląd aplikacji.
  4
 • Wdrożenie
  Wirtualna Galeria będzie dostępna pod wskazanym przez Ciebie adresem internetowym. Wdrożenie poprzedzają testy i ostatnie poprawki.
  5
 • Opieka
  Nasz zespół jest gotowy pracować dla Ciebie także po wdrożeniu projektu. W ramach abonamentu oferujemy możliwość aktualizacji prac w Twojej galerii.
  6