Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Targi Pracy AGH
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dodatkowe informacje (rodo) znajdziesz tutaj.
Poznaj nasz zespół i naszą misję
Pomagamy artystom oraz instytucjom kultury w dotarciu do nowych grup docelowych, używając innowacyjnych i autorskich rozwiązań.
Czym się zajmujemy?
Jesteśmy polskim zespołem specjalizującym się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych dla instytucji kultury, indywidualnych artystów i firm komercyjnych. Tworzymy wirtualne wystawy, galerie sztuki, muzea oraz showroomy. Nasze aplikacje działają na wielu urządzeniach oraz wykorzystują najnowsze technologie – VR i AR).

Poznaj nasze usługi i rozwiązania >>
Marki, które nam zaufały
Realizujemy projekty dla Klientów instytucjonalnych i komercyjnych od kilku lat jako kolektyw skillspace. Zobacz wybranych Klientów:
Opinie Klientów
Klienci do nas wracają i polecają nas dalej.
Zobacz wybrane opinie pozostawione w Google:
Easy Love

SG

Sylwia Groszek

FLAG Inc.

Firma warta polecenia. Pierwszy raz mieliśmy szansę pracować ze Skillspce w listopadzie 2021 i na pewno będziemy korzystać ponownie. Dbałość o szczegóły i nastawienie na klienta.

MN

Malina Niesłuchowska

MBE Group

Najwyższa jakość, profesjonalizm, idealny kontakt z klientem i wsparcie w procesie. Bardzo mocno polecam! :)

AR

Anna Rosołowska

MBE Group

Za nami wiele wspólnych projektów: zawsze mogę liczyć na profesjonalne porady, terminowość, elastyczne podejście. Na każdym kroku widać doświadczenie i dbanie o jakość finalnej realizacji. Polecam!

ID

Izabela Dembińska

Rodzimy.pl

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, terminowości a przede wszystkim jakość!

DD

Dominika Drobiazg

Mrowisko.co

Skillspace zrealizował dla naszego Coworku Mrowisko wirtualny spacer po biurze i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bezpośredni kontakt z ekipą, krótki czas oczekiwania i przede wszystkim realizacja na najwyższym poziomie. Zespół Skillspace jest super kreatywny, przyjazny, a podczas nagrań tworzy luźną atmosferę, dzięki czemu praca z nimi to po prostu przyjemność.Polecam w 100% współpracę z tą firmą! Jeśli rozważasz pracę z chłopakami, to oszczędź sobie czasu i zgłoś się już teraz. I tak prędzej czy później trafisz do nich :D

ES

Edyta Sander

EBMASTERS

Zdecydowanie polecam: świetna jakość i otwartość na szalone pomysły klientów

MN

Marta Nowak

NOKIA

Bardzo dobry kontakt z ekipą, szybka i dokładna realizacja, pełen profesjonalizm!

EB

Edyta Banaś

VSoft

Super!

Jak działamy?

Analiza potrzeb
Zaczynamy od rozmowy online, podczas której poznamy potrzeby i cele Twojej organizacji. Ustalimy, czy nasze kompetencje pomogą zrealizować Twój cel.
1
Koncepcja
Po spotkaniu prześlemy Ci listę i zakres możliwych rozwiązań. Przedstawimy możliwe technologie, czas realizacji oraz wycenę projektu.
2
Kompletowanie
Na tym etapie tworzymy harmonogram prac oraz kompletujemy elementy potrzebne do wykonania projektu: obrazy, filmy, nagrania audio itd.
3
Prototyp
Tworzymy pierwszą wersję wirtualnej galerii lub systemu do prezentacji prac 3D. Na każdym etapie Klient ma wpływ na docelowy wygląd aplikacji.
4
Wdrożenie
Wirtualna Galeria będzie dostępna pod wskazanym przez Ciebie adresem internetowym. Wdrożenie poprzedzają testy i ostatnie poprawki.
5
Opieka
Nasz zespół jest gotowy pracować dla Ciebie także po wdrożeniu projektu. W ramach abonamentu oferujemy możliwość aktualizacji prac w Twojej galerii.
6