Targi Pracy AGH
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dodatkowe informacje (rodo) znajdziesz tutaj.
Prezentacja obrazów w 3D/AR
Tworzymy mini-strony internetowe, które umożliwiają prezentację obrazów i rzeźb w formie interaktywnych modeli 3D. Wykorzystujemy także technologie AR.
Stronę możesz także wyświetlić w nowej karcie klikając tutaj.
Prezentacja i sprzedaż dzieł sztuki
jeszcze nigdy nie była tak prosta!
Nie masz strony internetowej, a chcesz szybko i bezpłatnie zaprezentować swoje dzieło sztuki szerszej grupie odbiorców? Stworzymy dla Ciebie prostą stronę www w 1 dzień.
 • Unikalny odnośnik

  Stworzymy dla Ciebie minimalistyczną stronę www do prezentacji Twojego działa sztuki. Otrzymasz unikalny odnośnik, który będziesz mógł łatwo udostępniać.


  Przykład: app.artemspace.pl/ar

 • Moduł sprzedaży
  Wdrożymy dla Ciebie bramkę płatności on-line lub formularz kontaktowy, który umożliwi łatwy kontakt oraz sprzedaż lub licytację Twojego dzieła sztuki.

  Zobacz, jak może wyglądać Twój koszyk
 • Technologia AR

  Odwiedzający stronę będą mogli skorzystać z technologii AR i sprawdzić, jak Twój obraz lub rzeźba będą prezentowały się w ich mieszkaniu lub biurze.


  Obejrzyj prezentację technologii AR

Możliwości systemu
Poniżej znajdziesz listę możliwości, które możemy wdrożyć na stronie z Twoim modelem 3D. Kliknij w plus, aby rozwinąć opis: