Targi Pracy AGH
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dodatkowe informacje (rodo) znajdziesz tutaj.
Wirtualne wystawy 3D/VR
Projektujemy cyfrowe galerie sztuki i muzea 3D. Rozwiązanie działa bez konieczności instalacji na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych oraz w VR. Wejdź do przykładowej galerii:
Galerię możesz także otworzyć w pełnym oknie klikając tutaj.
Dlaczego warto stworzyć
wirtualną galerię lub muzeum?
Poznaj powody, dla których realizujemy nasze projekty:
 • Dostępność 24h/7

  Wirtualne galerie są otwarte 24 godziny na dobę. Strefy czasowe przestają mieć znaczenie. To użytkownik decyduje, kiedy odwiedzić galerię.

 • Niższe koszty obsługi
  Tworząc cyfrową galerię nie ponosisz kosztów wynajmu lub utrzymania tradycyjnej przestrzeni, transportu, logistyki, pracowników obsługi i ochrony.
 • Większy zasięg

  Aby zwiedzać galerię w Paryżu wcale nie musisz się tam znajdować. Wirtualne galerie umożliwiają oglądanie wystaw z całego świata w dowolnym miejscu.

 • Niszowe galerie

  Niższe koszty obsługi dają możliwość prezentacji prac niszowych artystów. Nie musisz pozyskiwać grantu, stworzenie galerii sfinansujesz ze środków własnych.

 • Możliwość interakcji

  Odwiedzający galerię mogą wchodzić w interakcje z obiektami – przybliżać je, obracać, aktywować. Odwiedź przykładową galerię i sprawdź możliwości.

 • Audioprzewodnik

  Możliwość oprowadzania po galerii z audio-przewodnikiem jest wbudowana w nasz produkt. Odwiedzający mogą też zwiedzać galerię samodzielnie.

Możliwości systemu
Poniżej znajdziesz listę możliwości, które możemy wdrożyć do Twojego projektu. Kliknij w plus, aby rozwinąć opis: